Nasze serwisy wysyłają "cookies" - aby dowiedzieć się więcej przejdź do Polityki Prywatności Poltax
Masz pytania w sprawie kredytu? ZadzwońInfolinia
022 632 38 38
(pon. - pt., 9.00 - 17.00)


Pracujesz za granicą?
Szukasz najlepszego kredytu i mieszkania w Polsce?
Trafiłeś w 10!

Oferty kredytowe przygotowuje


Średnie kursy walut NBP z

Zobacz koniecznie:

Warunki udzielania kredytów w Kredytwpolsce.pl

Proponujemy specjalne oferty kredytowe dla Polaków pracujących za granicą oraz obcokrajowców pracujących w Polsce, ale również dla Polaków zatrudnionych w Polsce.

U nas można zapoznać się również z kompleksową ofertą mieszkań, domów i apartamentów, które znajdują się w sprzedaży na terenie całej Polski.

Zapewniamy swoim Klientom pełną obsługę związaną z kredytowaniem wybranej nieruchomości, konsolidacją posiadanych kredytów oraz udzielaniem pożyczek hipotecznych przeznaczonych na dowolny cel. Zapewniamy profesjonalne wsparcie we wszystkich czynnościach związanych z wyborem i ubieganiem się o kredyt.

Zalety naszej oferty kredytowej

 • Oprocentowanie kredytów mieszkaniowych już od 0,79%
 • Możliwość wyboru kredytów hipotecznych 28 banków
 • Kredyty do 130% wartości nieruchomości
 • Kredyty nawet bez wkładu własnego
 • Pożyczki mieszkaniowe na dowolny cel do 50 lat
 • Refinansowanie wydatków mieszkaniowych z dowolnego okresu
 • Profesjonalne analizy i weryfikacja zgromadzonej dokumentacji dotyczącej kredytu oraz nieruchomości
 • Pełne wsparcie podczas procesu kompletowania dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku o kredyt
 • Uproszczona i szybka ścieżka obsługi wniosków kredytowych dla Pokaków pracujących za granicą
 • W naszej ofercie znajdują się:

  Kredyty mieszkaniowe - dzięki którym można sfinansować kupno lub budowę domu bądź mieszkania oraz wiele innych celów związanych z nieruchomością mieszkaniową np. zakup działki budowlanej w Polsce itp. w Polsce,

  Kredyty konsolidacyjne - które pozwolą na zamianę wielu posiadanych kredytów w jeden, najbardziej korzystny

  Pożyczki hipoteczne - dzięki którym można uwolnić kapitał posiadany w nieruchomości i uzyskać środki finansowe na dowolny cel

  Podstawowe warunki naszych kredytów

  Kredyt o jaki się staramy dla Ciebie może być udzielony w różnej walucie. Walutami kredytu mogą być: CHF, PLN, EUR, USD, GBP, SKK, DKK, NOK. Kredyty dostępne na rynku pozwalają na finansowanie nawet do 130% wartości nieruchomości. Posiadając wkład własny można jednak otrzymać lepsze warunki kredytu. Maksymalny okres kredytowania w niektórych bankach sięga nawet 50 lat. Oprocentowanie kredytów mieszkaniowych dostępnych za naszym pośrednictwem wynosi już od 0,79%.

  Masz dodatkowe pytania? Zamów bezpłatną rozmowę - oddzwonimy do Ciebie na nasz koszt!

  Jeżeli nie jesteś pewien w jakiej walucie wziąć kredyt i na ile lat? Czy lepiej jest zainwestować wkład własny, na jak duży kredyt możesz liczyć? Czy lepiej jest poprosić o raty stałe a może malejące? Ile czasu trwa załatwienie formalności związanych z otrzymaniem kredytu? Z jakimi dodatkowymi kosztami musisz się liczyć starając się o kredyt?

  Na te i inne pytania chętnie odpowie nasz Doradca. Wystarczy, zamówić rozmowę telefoniczną a oddzwonimy do Ciebie. Zamów darmową rozmowę telefoniczną.

  Zachęcamy również do wypełnienia specjalnie przygotowanej ankiety kredytowej dla Pokaków pracujących za granicą.

  Skorzystaj z naszych usług bez żadnych opłat!

  Współpracujemy z 28 największymi bankami w Polsce, jak m.in: GE Money Bank, Santander Consumer Bank, DomBank, Bank Millennium czy Lucas Bank.

  Kredytwpolsce.pl - Kredyty hipoteczne i mieszkaniowe dla Polaków pracujacych i zarabiających za granicą Serwis główny Poltax.waw.pl Napisz do nas
  © 1999-2015 by Poltax.waw.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kredyt dla Polaków w Anglii, Irlandii, Holandii, w Niemczech...